Kompānijas SIA “PARTS SERVIS”specializācija ir GAZ, KAMAZ, UAZ, AvtoVAZ, PAZ, URAL, ZIL, KRAZ, MAZ, Čeļabinskas traktoru rūpnīcas (ČTZ), Pēterburgastraktoru rūpnīcas(PTZ, Kirovec), koncernaČETRA (Promtraktor Čeboksari, Volgogradastraktoru rūpnīca, Vladimirasmotoru un traktoru rūpnīca), Minskastraktoru rūpnīcas(MTZ), Altajatraktoru rūpnīcas(AZT) ražoto automobiļu, autobusu, traktoru un specializētās tehnikas rezerves daļu, dzinēju, riepu ārējā tirdzniecība.

Vienmēr esam gatavi nosūtīt Jums kvalitatīvas šai tehnikai domātas rezerves daļas un dzinējus, ko ražojuši KAMAZ, Remdizeļ, ZMZ, ZIL, UMZ, JaMZ, MMZ, TMZ, ČTZ-UralTrak, VMNZ, AMZ, Barnaultransmaš, kā arīdegvielas aparātus, ko ražojušas rūpnīcas JaZDA, NZTA.

Mūsu kompānija pastāvīgi seko vadošo rūpnīcu - rezerves daļu ražotāju tirgus cenām, kas kopā ar noliktavās glabājamo visretāko, vairs neražojamās tehnikas pozīciju meklēšanu sniedz mums iespēju piedāvāt visizdevīgākās cenas, maksimāli kvalitatīvi apstrādājot mūsu klienta pieprasījumu.

Lai paātrinātu Jūsu pasūtījuma apstrādi un saīsinātu komercpiedāvājuma sagatavošanas laiku, Jūsu ziņojumā norādiet:

  1. Pasūtīto detaļu tehniskais apraksts atrodams konkrētā automobiļa modeļa rezerves daļu katalogā. Ja Jums nav nepieciešamā rezerves daļu kataloga, lai uzrakstītu pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums.
  2. Kataloga numuri un saites uz pieprasāmajām rezerves daļām atrodami atbilstošā rezerves daļu katalogā. (acat.autodealer.ru/catalog) (acat.autodealer.ru/catalog)
  3. Pieprasāmo rezerves daļu skaits.
  4. Jūsu kontakti un nosūtīšanas vieta.
  5. Piegāde tiek veikta atbilstoši “INCOTERMS-2010” nosacījumiem.
  6. Vēlamā norēķināšanāspar precēmforma.

Pasūtījumu var nosūtīt pa elektronisko pastu vai pa skaipu.

Ja Jūs pieprasījuma aizpildīšanas laikā saskaraties ar jebkādām problēmām, mūsu speciālisti palīdzēs jums atrisināt visus jautājumus un visīsākajā laikā noformēs mūsu komercpiedāvājumu.

Mūsu kompānijas cenu politika atkarīga no pasūtījuma kopsummas. Mūsu līgumos norādītās cenas tiek apspriestas individuāli. Cenas var būt atkarīgas no svara vai apjoma, pasūtāmo pozīciju daudzuma, pasūtījuma apmaksas formas un summas.

Pēc visu jautājumu saskaņošanas mūsu kompānija noslēdz līgumu ar tipveida nosacījumiem saskaņā ar “INCOTERMS-2010”. Atsevišķi līguma punkti var tikt mainīti pēc pušu vienošanās.

Pēc preču sagatavošanas iekraušanai noliktavā Rīgā mūsu kompānija nokārto muitas formalitātes un iesniedz klientam visu nepieciešamo muitas, preču transportēšanas un sertificēšanas dokumentu komplektu saskaņā ar līgumu un starptautiskajām tiesību normām.